21.-24.6.2012, agi, Lucky a výlet do j. Čech

Růženka: Ve čtvrtek jsem ještě kvůli hárání musela zůstat doma, a tak panička s Inkou vyrazily na procházku samy, tentokrát s fajn australáčkem Luckym do Slaného. Ze začátku to vypadalo dost divoce, protože Lucky byl na Inku dost hrrrr a ona před ním měla respekt. Během procházky se to ale srovnalo a nakonec z toho byla spousta dovádění v rybníce a v poli, kde oba australáčci skákali jako klokani, jen uši jim byly vidět. :) Inka je prostě vydra, vodu miluje, prohnala taky pár kačenek, ale ty se jí bály a ona nakonec uznala, že bude lepší se vrátit k paničce, než se utopit bez kačenky. :D Procházka to prý byla moc fajn, a tak mě moc mrzí, že jsem nebyla taky, ale příště už to snad vyjde... Doma jsme pak ještě s paničkou cvičily poslušnost a byly jsme obě skvělé!

V pátek dopoledne panička začala balit batůžky, a tak jsem si říkala, že zase půjdu k babičce na hlídání. Ještě víc mě ale naštvalo, když panička popadla Inku a odjela s ní sama! To jsem si říkala, že se na to vážně můžu vyprdnout! To jsem ale netušila, že jely jen na agility do Kladna... Na agi prý Inka byla skvělá, Pavla paničce ukázala hru od Susan Garett, pak se dělala skokovka dle Susan Salo, zóny a krátký parkur, který Inka dala napoprvé! I ve skokovce překvapila, protože bylo pět skoček za sebou, každá další vždy o kousek dál a Inka je zvládla napoprvé. :) Jen jednou kravila před tunelem, když chtěla běhat a štěkala u toho a panička ji schválně ignorovala, než přestala štěkat. Snad časem pochopí, že jí je to štěkání (a někdy ještě i klokaní skákání) k ničemu...

Po agility panička s Inkou nabraly Marcela s Radkem na Kladně a přijeli pro mě. Tak jsem koukala, že jedu teda taky! Vyrazili jsme ještě s Goliáškem, tetou Katkou a Mílou do jižních Čech do centra Česká Kanada. Ubytování bylo skromné, evidentně se moc nedbalo na úklid a kuchyně byla doslova příšerná, jinak jsme si víkend užili skvěle! Areál sousedil s loukami a lesem, kde vedla turistická trasa podél krásného potůčku a spousty rybníčků, to bylo něco pro pejsky. :) Dokonce i borůvky už rostou, a tak jsme neodolali a pár si jich nasbírali. V neděli jsme vyrazili na návštěvu zámku Červená Lhota, kde jsme se prošli v hrozném parnu kolem místního rybníčku. Mně málem vypadly oči z důlků, když jsem se rvala do rybníčku a nemohla tam. :( Taky jsme s Inkou ochutnaly několik druhů zmrzlin, to byla mňamka! :) Já už jsem naštěstí dohárala, ale i tak jsem Golímu moc voněla, takže celý víkend pobíhal kolem mě a dělal tanečky, ale já si ho dokázala pěkně srovnat. :) Večer se pak sedělo, popíjelo, hráli jsme hry a bylo to moooooc fajn. :)

V pondělí 25.6. nám bohužel začala hárat Inka, a tak s největší pravděpodobností nepojedeme na tábor do Svojanova. :( Panička se bojí, že by nás obě neuhlídala a nechat jednu doma nepřichází v úvahu, to by si to tam bez jedné z nás neužila. Ale máme už potvrzené Chorvatsko, takže se moc těšíme!