Výstavy

4.-5.2.2012 DUO CACIB Brno

Inka: Jaké bylo moje překvapení, když mi ve čtvrtek pozdě večer začala panička balit batůžek a Růžence taky. Hned jsem věděla, že se něco bude dít a začala jsem se těšit, i když jsem nevěděla, co mě čeká...

Celý článek...

7.1.2012 VII. Hanácká národní výstava psů

Inka: První výstava sezóny 2012 se tentokrát konala v BVV Brno kvůli opravám Flóry Olomouc. Panička byla děsně nervózní. Přeci jen dlouho nikde nevystavovala a navíc to pro ni bylo poprvé, co se týká mého plemene. Já to zas až tak neprožívám. Těšila jsem se hlavně na tu atmosféru a ta nezklamala...

Celý článek...

18.6.2011 Stříbrný rybník

Na tuhle výstavu vzpomínám opravdu nerada. Od začátku bylo všechno špatně. Ubytování, počasí, prostě všechno. Jen nálada nám zůstávala dobrá do doby, než to dopadlo tak, jak to dopadlo. A protože panička razí heslo, že na stránkách se nemají říkat věci jen dobré, ale i ty špatné, jdu tedy na to, i když na to nerada vzpomínám.

 

Celý článek...

11.6.2011 Českokamenická výstava psů 2011

Tak na tuhle výstavu jsem se těšila obzvlášť! Především je to výstava, kterou pořádá moc fajn holčina Jana Valatová, se kterou se panička poznala díky pejskům. No a taky tahle výstava je pořádaná pro dobrou věc. Výtěžek ze vstupného a ostatních příspěvků totiž půjde na opuštěné pejsky, takže pro nás je to povinnost se jí zúčastnit. :-)

 

Celý článek...

11.4.2011 NVP Ostrava

10. - 11.4.2011 Národní výstava psů Ostrava

Panička to myslí s těmi výstavami asi vážně... Přihlásila mě na národní výstavu v Ostravě, která se bude konat v dubnu. No a protože máme v Ostravě psího kamaráda Čestmíra (baset) s paničkou Janou, strávíme s nimi skvělý víkend, už se těším. :-)

 

Celý článek...

Více článků...