Výlety

Bucek

Bucký rybník alias Bucek mi opravdu přirostl k srdci. Panička mě tam začala brát už za mého mládí. :-) Její rodina tam totiž má pozemek s chatou, kde si můžu dělat co chci. Jen do bazénu nesmím, ale to se taky uvidí, jestli se to jednou nezmění... Dokonce i když tam hrabu díry a ničím kytky, tak mě většinou nepřistihnou, protože zahrada je opravdu velká a je to asi jediné místo, kde nejsem neustále pod dohledem.

Celý článek...

Moje procházka

Růženka: Tuhle procházku absolvuji i několikrát týdně, a proto ji nazývám "moje procházka". Mám ji tak zvaně u nosu, začíná totiž na konci naší ulice Na Vinici ve Slaném a dál pak pokračuje až kolem blahotických sadů.

Celý článek...

ZOO Dvůr Králové

12.3.2011 jsme se s paničkou poprvé vydaly do ZOO Dvůr Králové. Pozval nás můj nej kamarád Oldříšek se svou paničkou Eliškou. Konal se tam sraz irských vlkodavů, který pořádal Nadační fond Irský vlkodav, odkaz na něj najdete v ruprice Odkazy.

Celý článek...

ZOO Praha

ZOO Praha je naším skoro nejoblíbenějším místem. Jednak je tam krásně, zvířátka máme rády (obzvlášť dětská zoo s hospodářským zvěrstvem se nám líbí :-)), no a taky tam samozřejmě můžeme s paničkou obě a taky to není daleko. Panička si ze mě dělá pokaždé srandu, protože jsem ze zvířátek dost vykulená a nejraději bych si s nimi hrála ve výběhu. Naposledy jsem dokonce políbila i kozu! :-))

Celý článek...

Okoř

Na hrad Okoř jezdíme moc rády, navíc to máme kousek autem z domova. Poprvé jsme tam zavítaly 6.3.2011 se smečkou pejsků i lidí, Šárka byla s Bretem a Chantal, Eliška s Oldřiškem a Martin s Bojárkem.

Celý článek...