Výlety

Otruby

Do Otrub chodíme moc rádi a většinou jdeme trasu domov - Háje - Otruby - domov. Je to poměrně dlouhý okruh, nedokážu si odhadnout, kolik to může mít kilometrů. Ale asi hodně, protože po téhle procházce vždycky padnu já i panička. :)

Celý článek...

Slánský rybník

Ke Slánskému rybníku nechodíme moc často. Panička je líná tam chodit přes město a navíc tam při hezkém počasí chodí hodně lidí a pejsků, a to bych nemohla moc lítat na volno. Takže se mnou tam panička byla jen jednou, když jsem byla ještě prcek a neměla z vody moc rozum. Dneska se panička bojí, že jí tam zahučim po hlavě. :)))

Slánský rybník najdete na těchto stránkách: http://www.crs-sus.cz/ryba/reviry/foto_revir/015.htm.

Lapák - Velká Dobrá

Lapák je krásný rozlehlý park na kraji Kladna, ve čtvrti zvané Kročehlavy. Nám se tam moc líbí a poprvé jsme tam byly 13.3.2011 společně se slánskými a kladenskými pejskaři a jejich pejsky. Procházka byla moc fajn, počasí nám přálo, taková pohodička to byla. Odkaz na fotky najdeš níže na této stránce.

Celý článek...

Bóžák

Boží dar neboli Bóžák, jak mu všichni Slaňáci říkají, mám moc ráda. Je to kousek od chatičky se zahrádkou, kterou má babička od paničky. Takže tam často dojedem autem (protože panička je líná jít přes město) a pak to pěšky celé obejdeme a rovnou dvakrát.

Celý článek...

Ranč Kostelany

Na Ranč Kostelany jsme vyrazily v létě 2010 a samé baby, kdyby se nám tam teda nevetřel na jeden den přítel Katky. :D Jako každý rok jsme chtěly vyrazit někam na pár dní, odpočinout si od města a tentokrát s velkou změnou: chtěly jsme vzít s sebou naše pejsky!

Celý článek...

Více článků...